Technik polesí Chvalčov

Zastupuje jednotlivé hajné, popř. další techniky dle dispozic vedoucího polesí v době jejich nepřítomnosti.

Požadujeme:

  • vzdělání SŠ lesnické, VŠ lesnické
  • praxe min. 5 let pro SŠ, min. 2 roky pro VŠ
  • řidičský průkaz sk.B
  • uživatelská znalost práce na PC
  • výhodou zbrojní průkaz, lovecký lístek, pojištění odpovědnosti, průkaz mysliveckého hospodáře
  • spolehlivost, bezúhonnost, charakter
  • komunikační a organizační schopnosti
  • výkon funkce v oblasti obce Chvalčov

Náplň práce:

  • zastupuje jednotlivé hajné, popř. další techniky dle dispozic vedoucího polesí v době jejich nepřítomnosti
  • zajišťuje správné vedení LHE u lesů, které má společnost propachtovány a kde ze smlouvy tato povinnost společnosti přísluší a vypracovává roční výstupy pro zpracování hlášení pro OSSL.
  • zajištuje zpracování podkladů pro statistická hlášení.
  • spolupracuje v procesu tvorby LHP na přípravě podkladů pro jeho tvorbu a účastní se školení využití software a výstupů LHP, zprostředkovává přenos informací dalším pracovníkům polesí
  • zpracovává měsíční uzávěrky lesní správy.
  • spolupodílí se na řádném ekonomickém hospodaření polesí.
  • vykonává administrativní a technické práce spojené s vedením agendy polesí.
  • zabezpečuje vedení agendy OBHP a PO na polesí
  • vede agendu pronajatých honiteb, podílí se na zajištění mysliveckého hospodaření v režijní honitbě, zjišťování JKS zvěře
  • zpracovává a předkládá vedoucímu polesí ke schválení sortimentaci těžebního fondu pro obchodování se dřívím
  • připravuje a předává podklady pro fakturaci.
  • organizuje a spolupodílí se na inventurách dříví.
  • je zodpovědný za řešení reklamací a promítnutí přejímek u odběratelů do výrobních dokladů.

Nabízíme:

  • zajímavá, rozmanitá a někdy dost adrenalinová práce
  • vyzkoušené know-how, zaučení do pozice
  • dlouhodobé systematické vedení a vzdělávání
  • seriózní přístup
  • možnost seberealizace a osobního růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • po osvědčení se na pozici smlouva na dobu neurčitou

Místo výkonu práce:

  • Chvalčov

odeslat životopis

Kontaktujte nás

Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o.
Dvorského 235/19, 779 00 Olomouc - Svatý Kopeček

Kontakt na sekretariát +420 733 742 099