Vedoucí pilařského závodu Vápenná

Komplexní a samostatné řízení pilařského provozu, zodpovědnost za pilařský provoz a prodej pilařských produktů.

Požadujeme:

- SŠ/VŠ lesnického a dřevařském oboru výhodou

- zkušenost s řízením pilařského provozu

- zkušenost s obchodování s řezivem

- uživatelská znalost práce na PC

- řidičský průkaz sk. B

- aktivní znalost cizího jazyku AJ nebo NJ

- spolehlivost, bezúhonnost, samostatnost

- komunikační a organizační schopnosti

- nástup po vzájemné dohodě

Náplň práce:

Komplexní a samostatné řízení pilařského provozu

- řídí a zodpovídá za pilařský provoz

- zodpovídá za prodej produktů pilařského provozu

Nabízíme:

- zázemí silné a stabilní společnosti

- odpovídající finanční ohodnocení

- jedinečnou příležitost být součástí realizačního týmu a mít možnost ovlivnit výslednou

podobu nového pilařského provozu

- možnost seberealizace a osobního růstu

- seriózní přístup

- příspěvek na penzijní/životní pojištění

- stravenky

- pojištění odpovědnosti za škodu zaměstnavateli

- po osvědčení se na pozici smlouva na dobu neurčitou

- telefon, PC, služební auto i k soukromému užívání

- možnost ubytování v místě (i pro celou rodinu)

Cílem vedení společnosti je vytvářet takové pracovní podmínky a prostředí, které vybízí k vynikajícím výkonům a k osobní seberealizaci.

Nástup dohodou.

Místo výkonu práce:

  • Vápenná

odeslat životopis

Kontaktujte nás

Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o.
Dvorského 5/17, 779 00 Olomouc - Svatý Kopeček

Kontakt na sekretariát +420 733 742 099