Účetní - JUNIOR

Do našeho ekonomického oddělení hledáme vhodného pracovníka/pracovnici na pozici Účetní - junior.

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe  v oboru výhodou
  • znalost účetnictví
  • dobrá znalost práce s PC – Excel, Outlook
  • pečlivost, samostatnost
  • loajalita, flexibilita, týmový duch
  • místo výkonu práce – Svatý Kopeček u Olomouce

Náplň práce:

  • práce související s vedením účetní a ekonomické agendy lesnické firmy

Nabízíme:

  • zajímavá práce
  • přátelský kolektiv
  • vyzkoušené know-how, zaučení do pozice
  • dlouhodobé systematické vedení
  • seriózní přístup
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • po osvědčení se na pozici smlouva na dobu neurčitou
  • nástup od 1. 8. 2019 nebo dohodou

Našim cílem je vytvářet takové pracovní podmínky a prostředí, které vybízí k vynikajícím výkonům a k osobní seberealizaci.

Místo výkonu práce:

  • Olomouc

odeslat životopis

Kontaktujte nás

Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o.
Dvorského 5/17, 779 00 Olomouc - Svatý Kopeček

Kontakt na sekretariát +420 733 742 099