Centrální nákup


Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. se jako každý správný hospodář snaží starat řádně o svěřený majetek. Ke snižování nákladů slouží i centrální nákup, který koordinuje obchodní oddělení.

Mezi hlavní hodnotící kritéria patří:

  • cena
  • reference na dodavatele
  • dodací podmínky
  • cena včetně dodání na jednotlivá polesí
  • trestní bezúhonnost dodavatele

Proto při potřebě opakovaných a hromadných nákupů materiálů a služeb vyhlašujeme poptávkové řízení. V rámci něho oslovujeme vybrané dodavatele a podle vyhodnocení poptávkového řízení uzavíráme rámcové kupní smlouvy.

Aktuální poptávková řízení najdete zde.

Kontaktujte obchodní oddělení

Josef Svoboda Ing. – obchodní ŘEDITEL / +420 721 652 351 / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Marcela Fialová – asistentka obchodu / +420 731 595 699 / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plaček Pavel Ing. – referent obchodu - region Jih / +420 602 405 206 / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

sTACHO MARTIN Ing. – referent obchodu - region SEVER / +420 731 680 027 / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.